Czyszczenie Suchym Lodem Zachodnia Polska, Gorzów Wlkp, Szczecin, Poznan, - Oferta nr 132630 - Oferteo.pl

Czyszczenie Suchym Lodem Zachodnia Polska, Gorzów Wlkp, Szczecin, Poznan,


Cena do uzgodnienia

Czyszczeniem suchym Lodem zajmujemy się już ponad 12 lat jesteśmy jedną z pierwszych firm które wprowadzały tą metodę do Polski a dziś jesteśmy liderem wyznaczającym kierunek tej właśnie metody. Przy wykorzystaniu maszyn Koncernu Cold Jet żadna maszyna innych firm niestety nie jest w stanie równa się z wydajnością i jakością pracy Cold Jet.
Metoda czyszczenia suchym lodem różni się pod wieloma względami od pozostałych metod, takich jak np.: sodowadnie, szkiełkowanie, szczotkowanie, piaskowanie czy tez mycie wysokociśnieniowe.
Wśród wielu zalet czyszczenia suchym lodem można wymieni m.in. brak wilgoci w czasie procesu czyszczenia jak to występuje w czasie mycia urządzeniami wodnymi, szybkość i dokładność czyszczenia, dzięki łatwości z jaką suchy lód dociera do miejsc trudno dostępnych, brak potrzeby stosowania modyfikowanych środków chemicznych, które mogą naruszyć strukturę powierzchni, suchy lód nie posiada właściwości ściernych, dzięki czemu nie powoduje uszkodzeń czyszczonych powierzchni, usuwa tylko zanieczyszczenia.

Metoda czyszczenia suchym lodem wykorzystuje energię kinetyczną – ponaddźwiękowa prędkość granulek suchego lodu (od 112m/s do 300m/s) w kontakcie z powierzchnią czyszczoną narusza strukturę zabrudzenia. Niska temperatura (-78 stopni C) powoduje tzw. szok termiczny, co prowadzi do pęknięć pomiędzy warstwą zanieczyszczenia a podłożem. W momencie uderzenia suchy lód zmienia stan skupienia ze stałego w gazowy, podczas czego zwiększona zostaje objętość suchego lodu o ponad 800 razy, co powoduje całkowite oderwanie zabrudzenia od podłoża.

TECHNOLOGIA CZYSZCZENIA SUCHYM LODEM JEST W PEŁNI PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA.
Tradycyjne metody zanieczyszczają środowisko poprzez odpady powstające w procesie czyszczenia, takie jak rozpuszczalniki, piasek, śrut lub inne czynniki czyszczące.
Należy pamięta, że technologia czyszczenia suchym lodem jest nie tylko czysta i bezpieczna, ale, co ważne, suchy lód uzyskuje się jako produkt uboczny w innych procesach przemysłowych z odzyskanego dwutlenku węgla.
To znaczy nie produkuje się i nie dodaje do atmosfery nowych cząsteczek dwutlenku węgla, a więc nie przyczynia się do zwiększania efektu cieplarnianego.

Zastosowanie technologi suchego lodu:

utrzymanie ruchu i konserwacja urządzeń
czyszczenie jachtów i łodzi
przemysł energetyczny i elektroniczny
renowacja zabytków
drukarnie
usuwanie szkód pożarowych
usuwanie pleśni
przemysł spożywczy
przemysł drzewny
budownictwo
usuwanie graffiti
czyszczenie form
przemysł odlewniczy
przemysł gumowy

czyszczenie suchym lodem, suchy lód czyszczenie, czyszczenia suchym lodem, suchy lód czyszczenie, suchy lód, suchy lód produkcja, mycie suchym lodem, sprzątanie suchym lodem, cold jet, piaskowanie, wydmuchiwanie,

Polska, Gorzów Wlkp, Szczecin, Poznan,
Cold Jet, Karcher, Buse, icesonic
przelew, gotówka
tak
SEP 1,2 oraz 3
Raden
 
 


Liczba wyświetleń strony: 200